Mūsų rėmėjai

Dėkojame mūsų rėmėjams, padedantiems augti ir vystyti veiklą. Atsidėkodami skatiname naudotis socialiai atsakingų įmonių teikiamomis paslaugomis!

UAB HernitaUAB „Hernita“ – tvirtas partneris, vykdant bet kokios apimties statybos darbus, siūlantis įvairių birių krovinių transportavimą ir pardavimą Kaune bei už jo ribų, savivarčių ir įvairiausios statybinės technikos nuomą. Ilgalaikė partnerystė su birių medžiagų tiekėjais ir gamintojais leidžia pateikti palankiausias kainas mūsų klientams. Įmonės vadovai šioje srityje turi daugiau nei 10-ties metų patirtį, todėl gali užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir pasidalinti savo patirtimi su klientais, randant palankiausius sprendimus kiekvienam individualiai.

UAB BauenUAB „BAUEN” – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, asmenys statantys, rekonstruojantys gyvenamuosius namus, butus ir kitus statinius. Mūsų įmonė savo darbe taiko šiuolaikines verslo ir informacines technologijas, ir tai leidžia ne tik žengti „koja kojon“ su laiku technologijų srityje, bet ir nuolat gerinti bendradarbiavimo su klientais kokybę. Įmonei naudojant puikius laiko patikrintus vadybos principus, atsakingą požiūrį į klientą, nepriekaištingą bei lanksčią serviso, bei aptarnavimo sistemą, puikiai savo darbą išmanančius darbuotojus, per trumpą laiką padėjo užsitikrinti patikimo partnerio pozicijas tiek savo didžiausių klientų, tiek paprasto eilinio vartotojo tarpe!

Šv.Apolonijos odontologijos klinikaŠventosios Apolonijos odontologijos centras, turintis 19 metų darbo patirtį, įsikūrė po rekonstrukcijos Aldonos Gecevičienės kabineto, kuris vienas pirmųjų pradėjo vykdyti veiklą 1993 metais. Šv.Apolonijos odontologijos centre dirba aukščiausios kvalifikacijos gydytojai-odontologai specialistai: endodontologai, periodontologai, ortopedas, ortodontas, vaikų odontologas, estetinio plombavimo gydytojai–odontologai, higienistai. Odontologijos centre didelis dėmesys skiriamas vaikų ir suaugusių dantų ligų profilaktikai. Didelis dėmesys skiriamas kiekvieno danties išsaugojimui. Prarastų dantų defektų atstatymui atliekamas implantavimas Straumann implantais. Dantų protezavimas atliekamas naudojant šiuolaikines medžiagas ir technologijas. Protezavimo darbai atliekami pagal sutartis su TLK. Atliekamos dentalinės ir panoraminės radiogramos. Siūlomos aukščiausio lygio odontologines paslaugos už kiekvienam prieinamą kainą, o visoms VšĮ „Meda project“ projekto šeimoms – taikoma nemokama pirminė konsultacija pas gydytoją-odontologą. Maloniai laukiame Jūsų apsilankant!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *