Mums jau 8 metai!

Kas mes?

Esame viešoji įstaiga „Meda Project“, ir oficialiai Jums pirmąjį kartą prisistatome harmoningų aštuonerių veiklos metų proga!

2018 m. balandžio 15 diena – štai toji data, paskatinusi džiaugtis sukauptais pasiekimais kartu su Jumis!

Nuo 2010 metų iki dabar Lietuvos Respublikos mastu sėkmingai organizuojame, vykdome ir įgyvendiname asmens bei šeimos emocinį intelektą (EQ) lavinančias ir ugdančias inovatyvias bei itin rezultatyvias prevencines, reabilitacines ir konsultacines programas bei projektus. Taip pat vykdome kitas su EQ-IQ derme Lietuvoje susijusias, Švietimo ir mokslo (ŠMM), Socialinės apsaugos ir darbo (SADM) ministerijų keliamus prioritetus, lūkesčius bei reikalavimus aktyviai atliepiančias veiklas.

I. Didžiausias pasiekimas, nuo kurio norisi pradėti, yra įstaigos klientai, kuriuos mes drąsiai galime vadinti šeima. Šeima visomis prasmėmis, nuo tarpusavio susiklausymo, komandinės savišvietos iki pagalbos vieni kitiems. Tai šviesiausias pasiekimas, viršijantis visus galimus organizacijos lūkesčius!

Tad pirmiausiai visus – daugiau kaip 500,000 – Jus, buvusių, esamų ir dar būsimų šeimos narių, jaukiai apkabiname dėkodami už visą sukauptą patirtį ir išaugusią teikiamų paslaugų kokybę.

II. Antruoju punktu giliausias padėkas siunčiame trisdešimčiai buvusių ir septynioms esamoms komandos narėms. Kiekviena(-as) iš Jūsų buvote ir esate ypatingai svarbi(-us) visame įstaigos vystymosi procese, kviekviename etape prisidėjusi(jęs) ypatingai daug, ir, kas svarbiausia, kiekviena(as) prisijungusi(ęs) pačiu reikiamiausiu įstaigos vystymosi epizodu. Dar kartą širdingiausi AČIŪ Jums visiems!

III. Toliau mojuojame – 170-iai buvusių ir esamų savanorių. Kaip akredituota Lietuvoje bei Europoje savanorius priimančioji organizacija, esame sužavėtai laimingi, kad asmens savirealizacijai, praktikoms, savianalizei ir kitiems vidiniams pokyčiams Jūs pasirenkate VšĮ „Meda Project“ organizuojamas veiklas! Štai čia ir prasideda realūs emocinių gebėjimų ir kompetencijų mainai.

IV. Atėjo metas solidžiai paspausti ranką RĖMĖJAMS! Nuo 2010 m. iki dabar Jus skaičiuojame šimtais, o kiekvienos įmonės, organizacijos ir fizinio asmens indėlio svarba, nuo mažiausio iki didžiausio, yra matoma užžengus pas mus į „Ebru Art“ studijas, bei galimybe teikti paslaugas itin plačiam šeimų srautui!

V. Na ir kaip be socialinių partnerių? Per aštuonerius metus Jūsų skaičiuojame daugiau kaip penkis šimtus. Dėkojame, kad tikite mūsų profesionalumu ir dar kartą tariame ačiū: Švietimo ir mokslo ministerijai, Jaunimo reikalų departamentui, socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, Kauno ir Santaros klinikinių ligoninių onkochemotologiniams skyriams, universitetams, institutams, formaliojo, ikimokyklinio ir neformaliojo švietimo įstaigoms, vaikų globos namučiams, dienos centrams, senjorų nameliams, paramos fondams ir agentūroms, nevyriausybinių organizacijų sektoriui, pavieniams fiziniams asmenims su individualios veiklos pažymomis, radijo stotims, televizijoms, žurnalistams, netgi gyvūnų globos organizacijoms!
Mums belieka tik aikčioti iš nuostabos kiek Jūsų daug ir toliau tęsti komunikaciją numatytomis kryptimis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *