Mokinių tėvai kviečiami suskubti pasirašyti sutartis ir gauti finansavimą vaiko lankomam būreliui

Naujais mokslo metais mokiniams už būrelius jau skiriamas neformaliojo švietimo krepšelis, jo vidutinis dydis siekia 15 eurų per mėnesį vaikui. Kaip ir anksčiau, krepšelio lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta programa, kuriai per savaitę skiriama ne mažiau kaip 2 val. arba ne mažiau kaip 8 val. per mėnesį.

Tėvai, norintys, kad šiomis lėšomis būtų finansuojamas vaiko lankomas užsiėmimas, savo savivaldybės tinklalapyje skelbiamų būrelių sąraše išsirinkę patinkantį, turėtų kreiptis į būrelio organizatorių ir pasirašyti sutartį. Galima kreiptis ir tiesiai į užsiėmimo organizatorių, kuris tėvus informuos, ar šiai programai skiriamas krepšelis.

Ši valstybės skiriama suma padengia dalį ar visą tėvų sumokamą mokestį už vaiko lankomą neformaliojo švietimo programą.

NVŠ lėšomis finansuojami tik tie būreliai, kurių sąrašas skelbiamas savivaldybių tinklalapiuose. Užsiėmimus gali siūlyti įvairūs teikėjai: nevyriausybinės organizacijos, privatūs asmenys, bibliotekos, kultūros centrai ir kt. Jų programas turi akredituoti savivaldybė.

Plačiau skaitykite Švietimo ir Mokslo ministerijos naujienų skiltyje: http://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/mokiniu-tevai-kvieciami-suskubti-pasirasyti-sutartis-ir-gauti-finansavima-vaiko-lankomam-bureliui-

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *