Meilės festivalis meilės mieste!

Blaivus, taikus, sąmoningas „‘Meilės“ festivalis skirtas darnios partnerystės paieškai.

♥ Birželio 11 – 13 d.Vieta „MM“
Dalyvaudamas renginyje ir įsigydamas bilietą prisidedi prie „MM“ plėtros.Parama nuo – 69 eur.

Kaip svarbu yra nauja viltis, taikiuose ir sąmoninguose santykiuose.Tam 2021 m. birželio mėn. 11 – 13 d. socialiniame „Meilės Miesto“ projekte organizuojamas pirmasis „Meilės“ festivalis.

♥ Tai gyva pažinčių platforma skirta darnių santykių pradžiai. Platforma bus koordinuojama šeimų konsultavimo srityje dirbančių srities specialistų. Renginyje kviečiami dalyvauti tik suaugusieji, kurie yra tvirtai apsisprendę ir norintys atrasti harmoningą savo antrąją pusę.


♥ Mes, kaip festivalio organizatoriai prisiimame atsakomybę už lyginį dalyvaujančių (vyrų, moterų) skaičių. Į renginį bus kviečiami atvykti tie dalyviai, kurių galimas poros suderinamumas bus žinomas iš anksto. Suderinamumo analizė iki renginio bus vykdoma už papildomą mokestį.

♥ Mokestis bus skiriamas tiesiogiai savo darbą atliekantiems specialistams.

♥ Festivalio programa bei jos eiga yra parengta taip, kad kiekvienas, net ir pats kukliausias bei jautriausias renginio dalyvis jausis emociškai saugus. Specialistų dėka, renginio dalyviai profesionalių praktinių paskaitų dėka bus supažindinami ir vedami viso renginio metu.Renginio svečiams bus suteikiamos tik praktinės žinios atliepiančios jūsų asmenines teigiamas/neigiamas patirtis turėtas buvusiuose santykiuose.Šios itin malonios, linksmos ir žaismingos, daug nuoširdaus juoko keliančios praktikos yra svarbios kiekvienam siekiančiam suprasti ir nebekartoti buvusių klaidų.Įgytų žinių dėka turėsite galimybę darniai vystyti, bet kokius jums svarbius asmeninius, profesinius santykius.

♥ Festivalio metu bus vedamos praktikos, kurių metu sudarysime sąlygas atrasti save, savo poreikius, išgryninti lūkesčius bei pažinti kitus renginyje dalyvaujančius žmones.Vakarais visų lauks, jaukios individualiam bendravimui skirtos erdvės:

Plačiau apie prjekto idėją: https://youtu.be/MUT3nx5dNBA

REGISTRACIJA:
https://docs.google.com/…/1mIRNv4oP0tbGySKNvx72…/edit…

Iškilus klausimams kreipkitės asmenine žinute: 

info@meilesmiestas.lt.
+370 (676) 88088

♥ PROGRAMA pasiekiame Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/events/307091630921764/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *