Apie mus rašo

„ĮKVĖPK“ Tiltgaliuose | Tiltgalių kultūros centras
Susitikimo su Zita Kelmickaite Tiltagaliuose akimirkos.
Nuoširdžiai dėkojame Tiltagalių kultūros centro direktorei Renatai Kopūstienei, Karsakiškio seniūnei Rimai Jaškūnienei, Panevėžio rajono merui Povilui Žaguniui bei visai rajono savivaldybei už šiltą priėmimą ir visokeriopą pagalbą.
Taip pat dėkojame ir verslui, be kurio mūsų projekto renginiai įvykti negalėtų, – tai renginį svariai parėmusiam Verslo Moterų Tinklas Panevėžio Regionas / Business Women Network Panevezys bei Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kurie vaikams dovanojo daug džiaugsmo suteikusį batutą.
Ačiū Ebru Menas/Ebru Art ir VšĮ MedaProject vadovei Eglė Veršininienė, kuri renginio metu suteikė konsultacijas dviem moterims.


Kas merą privertė užsidėti prijuostę? | GrožioGuru.lt
Buvusioje Vydūno mokykloje, kuri šiuo metu yra „atiduota menui“ atidaryta pirma Pabaltijy „Ebru Art“ studija.


Tapymo ant vandens mokytoja pravardžiuojama „koperfilde“ | Alfa.lt
Šiandien moteris rengia įvairias socialines iniciatyvas susijusias su EBRU, arba tapyba ant vandens. Menininkė mokydama šios technikos jau lankėsi trejuose vaikų globos namuose, ir nejučia į eilę „susirikiavo“ dar 15 įstaigų. Be to, moteris jau viešėjo onkologinėmis ligomis sergančių vaikų skyriuje.

E. Veršininienė įsitikinusi, jog EBRU menas – tai puiki terapija. Užsiėmimas trunka apie dvi valandas ir jo metu žmogui pavyksta į vandens vonelę išlieti įvairiausiais susikaupusias emocijas. Tai tarsi žmogaus sielos veidrodis, su visais jo prisiminimais ir emocijomis, kurie nebūtinai būna teigiami ar šviesūs.

Šiuo metu moteris vykdo projektą, kuriuo siekia sumažinti atskirtį bei susvetimėjimą tarp tėvų ir vaikų.


Terapija, keičianti žmogų | Psichologija
Po tapybos ant vandens, arba ebru meno, terapijos, žmonės išgirsta, kas jiems sakoma, iš jų iškeliauja viskas, kas jiems nereikalinga, ir jie pradeda keistis, „Žinių radijui“ sakė ebru pradininkė Lietuvoje Eglė Veršininienė. Ši terapija, anot jos, žmonėms padeda pasiekti neįtikėtinų pokyčių.

„Ant vandens nutapyti galima labai daug ir įvairiausių momentų, pradedant savo paties būseną. Tuos paveikslus, kuriuos tapo ateinantys žmonės, įvardinčiau žmogaus būsenomis. Tai yra pasąmonės, proto fotonuotrauka, kuri yra iškeliama ant vandens paviršiaus“, – laidoje „Mano sveikata“ sakė E. Veršininienė.


Dėl ko svarbu lavinti emocinį intelektą šeimoje? | Kas vyksta Kaune
Seminaras “Dėl ko svarbu lavinti emocinį intelektą šeimoje?” skirtas tėčiui ir mamai.
Seminaro metu tėveliams atsakysime į pagrindinius klausimus:
– kas tas emocinis intelektas (EQ)?
– dėl ko jį svarbu lavinti?
– kaip tai daryti šeimoje?
– ir svarbiausia, nuo ko pradėti?


Apie ebru meno terapiją iš prancūzės savanorės lūpų | visainfo.lt – įmonių katalogas, straipsniai ir naujienos
Apie ebru meno terapiją iš prancūzės savanorės lūpų. Lietuvoje ne itin žinomas ebru menas pamažu populiarėja.


EBRU ART paroda „Jei prireiks, mes ginsime vėl“ | renginiai.kasvyksta.lt
Kviečia į parodos „Jei prireiks, mes ginsime vėl“ atidarymą, kuris vyks Šiaulių EBRU ART studijoje sausio 12 d., penktadienį, 12.00 val.  Paroda skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti, joje eksponuojami išskirtine ebru meno technika – ant vandens nutapyti ir ant popieriaus perkelti piešiniai, kurių autoriai – Kauno Vėtrungės, P. Mašioto, M. Mažvydo pradinių mokyklų mokiniai bei Kalvarijos savivaldybės vaikų laikinosios globos namų ir Kauno gerovės centro „Pastogė“ auklėtiniai.


Akimirkos iš parodos „Jei prireiks – ginsime vėl!“ atidarymo | 15min.lt
VšĮ „Meda ProVšĮ „Meda Project“, jau ketvirtus metus organizuojanti unikalų, tęstinį socialinį neformalaus ugdymo projektą „Ebru menas — tapymas ant vandens“, 2014 metais Sausio 13-osios dienos proga, tą dieną kovojusius ir žuvusius už Mūsų visų laisvę prisiminė ir pagerbė pirmieji Lietuvoje.


Jei prireiks – ginsime vėl! | voruta.lt
Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginiai Vilniaus televizijos bokšte prasidės sausio 11 dieną 11 valandą piešinių parodos „Jei prireiks – ginsime vėl!“


Įspūdžiai iš sausio 13-osios ebru meno parodos „Jei prireiks, mes ginsime vėl“ atidarymo | Jaunimo Gidas
Laisvės gynėjų diena – sausio 13-oji – šiais metais buvo pažymėta ne tik kiekvienais metais vykstančiais minėjimais, bet ir jaunųjų Kauno P. Mašioto pradinės, Kauno Vėtrungės bei M. Mažvydo vidurinių mokyklų mokinių ir Kalvarijos savivaldybės vaikų laikinosios globos namų bei Kauno gerovės centro „Pastogė“ auklėtinių tapytais ant vandens darbais, specialiai skirtais šiai dienai.


Sausio 13 d. pagerbkime Laisvės gynėjus | Susisiekimo ministerija
„Mes įgyvendinome idėją suburti skirtingas kartas, perduoti vaikams meninę ir istorinę patirtį. Visi kūriniai – tai 1991-ųjų metų kovų už laisvę atminties įamžinimas“, – sako projekto sumanytoja, VšĮ „Meda Project“ direktorė Eglė Veršninienė.


Ebru Menas/Ebru Art ŠIAULIUOSE | vaikodiena.lt
VšĮ „MEDA PROJECT“ yra pirmoji ir vienintelė įstaiga Lietuvoje, Respublikiniu mastu vykdanti švietėjišką, socialinę, edukacinę, kultūrinę, terapinę ir reabilitacinę veiklą naudojant unikalią visame pasaulyje „Ebru meno – tapymo ant vandens” techniką, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą.


Kovų už laisvę išgyvenimai vaikų akimis | TV3.LT
Vaikų smalsumas ir nenumaldoma energija paliko Vilniaus televizijos bokšte šiltą ir gerą aurą. Kviečiame apžiūrėti jų piešinių parodą „Jei prireiks – ginsime vėl!”. Kaip atidarymo metu paaiškino projekto autorė VšĮ „Meda Project“ direktorė Eglė Veršininienė, chronologine tvarka iškabintuose piešiniuose galima įžvelgti visą tautos išgyvenimų 1991 metais spektrą – nuo baimės ir nevilties iki pergalės džiaugsmo ir optimizmo.


Vaikai tapys ant vandens | Diena.lt
Šiandien nuo 10 iki 21 val. Kuršių nerijos nacionaliniame parke įsikūrusiose Ebru meno vasaros dirbtuvėse vyks renginys, skirtas prisiminti ir kitaip paminėti Laisvės gynėjų dieną – sausio 13-ąją. Vaikai tapys ant vandens, o geriausi darbai bus eksponuojami Vilniaus televizijos bokšto parodoje „Jei prireiks – ginsim vėl!“


Socialinis neformalaus ugdymo projektas | Jonavos pradinė mokykla
Jau penktus metus Lietuvos švietimo įstaigose įgyvendinamas projektas 2013-2014-tus mokslo metus užbaigė su daugiau nei 800 Ebru šeimų. Projektas įgyvendinamas nuo 2014 m. spalio 1 d. iki 2015 m. gegužės 29 d. 1-2 kartus per mėnesį.